İçeriğe geç

Duyurular

Ayfer ÖZDEMİR - Ben Kimim?

Etkinlikler ve Eğitimler

Merhabalar, organize ettiğim ve katıldığım tüm etkinlikler, eğitimler, atölye çalışmaları hakkında buradan bilgi alabilir ve beni takip edebilir, dilerseniz katkı ve katılım sağlayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle.

Ayfer ÖZDEMİR

Business Channel - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı
TV 8,5 Sağlık Saati Programı - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı
Beyaz TV İyi ki Varsın Programı - Aile Danışmanlığı - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı
Show TV Hayat Güzeldir Programı- Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.