İçeriğe geç

Astroloji, Tarot ve Esma

Finansal Astroloji Analizi

Finansal astroloji temelde, gezegen ve yıldız hareketlerinin insan psikolojisine ve bağlantılı olarak finansal konulara ...

Yıllık Öngörü

Yıllık transitlerin ve tutulmaların etkilerini, hayatınıza yansımalarını, daşa dönemlerinizdeki gündemlerinizi ...

Standart Doğum Haritası (Vedik)

Güneş – Yükselen – Ay burcumuzu ve neyi anlattıklarını, bunların takımyıldızlarını öğrenirken, bunun karakterinize...

Tam Kapsamlı Doğum Haritası (Vedik)

12 evimizin burcunu, yönetici gezegenlerini ve yerleşimlerinin bize, kişiliğimize, davranışlarımıza, tercihlerimize, hayatımıza...

Esma-ül Hüsna

Esma Ül Hüsna yüce Allah’ın tüm yarattıkları üzerindeki tecellileridir. 99 isim, aslında sayısız tecelliyi...

İsim Analizi

İsim analiz testi, akrofonoloji denilen bilim tarafından geliştirilen, gezegenler ve harflerin birbirini etkilediğine ...

Numeroloji

Numeroloji, Okültizm’in bir dalı olup, evrenin sayısal bir kurgu içerdiğini, evrendeki hiçbir şeyin rastlantıya dayanmadığını...

Rektifikasyon / Doğum Saati Belirleme

Astrolojik incelemenin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için kişinin doğum saatinin net olarak bilinmesi önemlidir.

Astrokartografi

Doğum bilgilerinizden yola çıkarak kariyer, aşk, hayat düzeni ve karmik etkilerin dünya üzerindeki izdüşümlerini ...

Tek Soru Danışmanlığı

Aşk/İlişkiler, Para, Yatırım, Sağlık, İş/Kariyer konularından 1 tanesi için verilen öngörü incelemesidir.

Tarot

Tarot kartları Büyük Arkana ve Küçük Arkana olmak üzere iki gruptan oluşur. Büyük Arkana büyük...

Altı Soruda Öngörü Danışmanlığı

Hayatınızda sonrasını merak ettiğiniz konularla ilgili gelişmeleri öğrenebileceğiniz öngörü danışmanlığıdır.

Üç Soruda Öngörü Danışmanlığı

Hayatınızda sonrasını merak ettiğiniz konularla ilgili gelişmeleri öğrenebileceğiniz öngörü danışmanlığıdır.

Sayı Sekansları

Bu şifalanma yöntemine göre, her enerjiye karşılık gelen bir sayı dizisi yani bir sekans vardır. Bu...

İlişki Uyum Analizi

Astrolojik olarak yaşadığınız ilişkide siz ve partneriniz arasındaki uyumu ortaya koyan inceleme...

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.