İçeriğe geç

Altı Soruda Öngörü Danışmanlığı

Astrolojik Öngörüler - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Altı Soruda Öngörü Danışmanlığı

Hayatınızda sonrasını merak ettiğiniz konularla ilgili gelişmeleri öğrenebileceğiniz öngörü danışmanlığıdır. 

Sorularınız tek içerikli olması şarttır. Birden fazla içerikli yuvarlak sorular kabul görmez ve ücret iadesi yapılmaz. Aşağıdaki soru örnekleri sorularınızı soruş biçiminiz için kaynak olacaktır. Sorduğunuz soru ile ilgili bilinmesi gereken içerik varsa ayrıca belirtilmesi rica olunur.

 • 2022 yılında evlilik için en uygun tarihlerim nelerdir?
 • Ev almayı planlıyorum, harita göstergelerim bu konuda ne söylüyor?
 • İşimde 2022 yılında terfi gözüküyor mu?
 • Evliliğimde huzursuzluklar var boşanma gözüküyor mu? 
 • Boşanmak istiyorum, hangi tarihlerde başvurumu yaparsam daha kolay olur? 
 • Araba almayı planlıyorum, hangi zamanlar alımım için uygun? 
 • Çocuğum hangi mesleki tercihleri yaparsa başarılı olur? 
 • Ameliyat, estetik için hangi tarihler daha uygun? 
 • Sağlık göstergelerim 2022 için neler söylüyor?
 • Para göstergelerim 2022 için neler söylüyor?
 • ../../.. tarihli tutulmanın bana etkileri nelerdir? 
 • ../../.. tarihli dolunayın bana etkileri nelerdir?
 • Haritamda ay düğümlerim neler söylüyor?
Bu ve bunlara benzer sorularınızı iletebilirsiniz.

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Lütfen Altı Soruda Öngörü incelemesi için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.