Astrokartografi

Astrokartografi - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Astrokartografi

Doğum bilgilerinizden yola çıkarak kariyer, aşk, hayat düzeni ve karmik etkilerin dünya üzerindeki izdüşümlerini bulabilir ve astrokartografi uygulaması ile hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Astrokartografi; doğum haritamızdaki astrolojik yerleşimlerin ve bunların yanı sıra haritanızın dünya üzerindeki izdüşümleri bizlere yaşamımızı en kaliteli ve mutlu şekilde yaşamak adına ipuçları sunar. 

Astrokartografi sayesinde;

  • Hangi ülke ve şehirler hayat kalitem için en uygundur?
  • Eğitim hayatım için en uygun yerler neresidir?
  • Kariyerimi hangi konumlarda en iyi noktaya getirebilirim?
  • Duygusal açıdan uyum ve mutluluğu nerede bulurum?
  • Yatırım yapmak için en uygun konumlar nerede?
  • Önceki hayat ve ruhsal enerjim dünyanın hangi noktalarıyla bağ içerisinde?

Ayrıca haritanıza özel bir etkisini olup olmadığını merak ettiğiniz 3 ülkenin ve Türkiye’de 3 şehrin ismini de belirtip danışmanlık içine dahil edebilirsiniz. Danışmanlık raporu yazılı doküman olarak size iletilecektir. Gönderim şekli için irtibata geçiniz.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.