İçeriğe geç

Esma-ül Hüsna

Esma-ül Hüsna - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Esma-ül Hüsna (Büyük Ebced Çalışması)

Esma Ül Hüsna yüce Allah’ın tüm yarattıkları üzerindeki tecellileridir. 99 isim, aslında sayısız tecelliyi barındıran 99 ana nokta, Allah’ın (c.c.) o mükemmel yansımaları olarak karşımızdadır. Öyle bir güç düşünün ki, her şeyin kaynağı olsun ve her şeyi birbirine bağlasın.

Bizim çalışmalarımızla yapmak istediğimiz şey; kendimizde ve yaşam akışımızda bizi durduran, duraksatan veya çok daha iyi olmasını istediğimiz yönlere dair Esmaların o muhteşem bilinciyle bir sistem, bir yol haritası hazırlamaktır.

Bu sistemin tamamen kişiye özeldir, çünkü her birimizin kişisel özellikleri, düşünceleri, değerlendirmeleri, kayıtları farklıdır ve çözümler de farklı yollar izlemelidir.

Yirmi sekiz harften ibaret olan Arap alfabesinde harflerin her birine 1’den 1000’e kadar matematik değerler verilmiştir. İsimlerimizdeki harflerin matematiksel karşılığı olan sayı (ebced) bulunur ve buna tekabül eden esması tespit edilir. Ruhundan üfüren Rabbimizin bizler üzerinde tecelli ettirdiği esmaları tespit edildiğinde, bizde bu esmanın dengede olup olmamasına göre kişinin hayatı üzerindeki yansımaları incelenir.

Kişilerin isimlerinin karakterleri ve fıtratları üzerinde etkisi vardır.  Güzel isimler koyulması tavsiye edilerek hatırlatılan bu durum, bize konunun önemi konusunda işaret etmektedir.

Gelişme sağlamak istenilen konudaki esmalar da tespit edilir. İsteyen herkes, istediği zaman bu yüce isimleri zikrederek kendinde manaları doğrultusunda faydalar sağlayabilir.

Bir başkasının yerine nasıl dua edebiliyorsanız Esma çalışması da yapabilirsiniz, elbette ki orada odaklandığımız pozitif enerji o kişiye sirayet edecektir. Fakat en verimli sonuç kişinin Esmaları kendisinin zikretmesiyle gerçekleşir, çünkü Esmaların her biri bizlerin varlığında mevcuttur ve biz onları andıkça bilincimizde değişimler gerçekleştirir. Bu yüzden eğer mümkünse kişinin kendisinin çalışmasını uygulaması daha doğru olur.

Örneğin Ya Vedud esmasına denk gelen bir isimde, koşulsuz sevginin esması olması kişinin sevgi alanlarında yaşayabileceği sınavların/güzelliklerin yani tüm bu durumların hepsine işaret eder. Vedud esması sevgi ve aşkın, sevmek ve sevilmenin, sevdiklerine sevdirmesinin, karşılıksız herkesi sevmesinin esması olarak, varsa kişinin hayatında yaşadığı tatsız durumlar da dikkate alınarak, dengelenmesi için zikretmesi gereken sayısı ya da dengeye getireceği esma konusunda yardımcı olunmaya çalışılır.

Büyük Ebced çalışması Muhyiddin Arabi sistemi ile yapılmaktadır.

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Lütfen Esma-ül Hüsna Danışmanlığı için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.