İçeriğe geç

Tam Kapsamlı Doğum Haritası (Vedik)

Standart Vedik Doğum Haritası - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Tam Kapsamlı Doğum Haritası (Vedik) Neler İçerir?

Güneş – Yükselen – Ay burcumuzu ve neyi anlattıklarını, bunların takımyıldızlarını öğrenirken, bunun karakterinize, psikolojinize ve hayatınıza nasıl yansıdığını, nasıl potansiyeller verdiğini, bu yerleşimlerin bizde oluşturduğu zayıflıklarımızı, güçlü yanlarımızı öğreneceğiz.

12 evimizin burcunu, yönetici gezegenlerini ve yerleşimlerinin bize, kişiliğimize, davranışlarımıza, tercihlerimize, hayatımıza yansımalarını, dikkat etmemiz gerekenleri öğreneceğiz.

Haritamızdaki tüm verilere göre geliştirmemiz, dikkat etmemiz, esnetmemiz, iyileştirmemiz gereken konularımızı ve davranışlarımızı öğreneceğiz.

Retro gezegenleriniz var mı, varsa hayatınıza olan karmik yansımalarını, zorlu sınavlarını ve yapmanız gerekenleri öğreneceksiniz.

Haritanın kilit evi 8. Evinizin incelemesi ise, gelişim/değişim/dönüşüm kapılarınızın hangi konulardan geçtiğini, olası ölüm risklerinizi öğreneceksiniz.

Sağlık konusunda zayıf, hastalığa açık, kontrollerini yaptırmanız gereken genel sağlık bilgilerinizi edineceksiniz.

Harita bilgilerinize göre yeteneklerimiz, mesleki tercihlerimiz, iş konusunda yatkınlıklarınızı öğreneceksiniz.

Haritanızda varsa gezegen yığılması olarak bilinen Stelyum bilgileriniz hakkında da bilgi sahibi olurken, hayatınızın hangi alanının sizin için sürekli bir enerji, takıntı ve gündem oluşturduğunu da öğreneceksiniz. Bunu öğrenirken iyileştirme tavsiyelerini de alacaksınız.

Haritanızda varsa burçların anaretik, sıfır ve 1 dereceleri ve yansımaları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Ay düğümleriniz ile geçmiş karmalarınız, girdabına düştüğünüz alanlar ve asıl yol almanız gereken tekamül yolculuğunuzu öğreneceksiniz.

İçindeyseniz eğer Sade Sati denilen 7,5 yıllık yaşam döngünüz ve bu döneme ait zorluklar, dikkat etmeniz gerekenler konusunda bilgilendirme alacaksınız.

Vedik Sistemine ait olan ATMA KARAKA ile yaşam yolculuğunuzda size yasaklanan, uzak durmanız yasaklı konularınız ve iyileştirme sağlamanız gereken alanları öğreneceksiniz.

İkili ilişkilerde, evliliklerde önemsediğimiz, kritik saydığımız MARS BASKISI yerleşiminizin kontrolü ve bilgisini öğrenirsiniz.

Yine sadece Vedik sistemine ait olan hayatımızda iyi veya kötü etkileşimlere sebep olan yogalarınız varsa hakkında bilgi sahibi oluyor ve hayatınıza yansımalarını öğreniyorsunuz.

Sadece Vedik Sistemine ait olan VARGOTTAMA’nız varsa, yani natal haritanız ve navamsa haritanızda güç kazanan ve size artı özelliği anlatılan gezegeniniz hakkında bilgi ediyorsunuz.

Sadece Vedik sisteminde olan; içinde bulunduğunuz Daşa döneminde hangi konuların hayatınızda gündem oluşturacağına dair gnel başlıkları öğreniyorsunuz.

Önümüzdeki yıllık transitlerin, tutulmaların hayatınıza nasıl yansıyacağını, hangi konuları tetikleyeceğini ve gündeminize nasıl yansıyacağını öğreniyorsunuz.

Merak ettiğiniz Aşk/ilişkiler, İş/kariyer, Para, Sağlık konuları içerisinden 2 tanesi üzerinde detaylı gelecek öngörü incelemesi talep edebiliyorsunuz. Öngörü incelemelerinde hem Batı Astroloji Hem Vedik Değerlendirmesi sentezlenir.

Gezegenlerin enerjilerini, günlerini, renklerini doğru kullanmanız için hazırlanmış bilgilendirme ek dosyasına da ulaşmış oluyorsunuz.

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Lütfen Tam Kapsamlı Doğum Haritası incelemesi için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.