Tarot

Tarot - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Tarot

Tarot kartları Büyük Arkana ve Küçük Arkana olmak üzere iki gruptan oluşur. Büyük Arkana büyük sırlar Küçük Arkana ise küçük sırlar anlamına gelmektedir.

Tarot kimilerine göre bir fal, kimilerine göre ise fal değil sadece bir çeşit bilinçaltı gezinti metodudur. Ya da sorularımıza aldığımız cevaplardır. Aslında Tarot serisinin her kartı bize hayata dair bir tavsiye vermektedir. Bu sebeple niyette sadece gerçek cevapların bize kartlar aracılığıyla verilmesini talep etmemiz önemlidir. Bu tavsiyeler her çağa, her kültüre ve her devire uygun değişmez kurallardır. Tarot kartları bize bu kuralları tekrar hatırlatarak yolumuzu bulmamızı sağlarlar.

Tarot sadece bir araçtır ve nasıl kullanılacakları kişinin kendisine kalmıştır.

Çanakkale’de Tarot konusunda Ayfer ÖZDEMİR’den hizmet alabilirsiniz.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.