İçeriğe geç

Astrokartografi

Astrokartografi - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Astrokartografi

Doğum bilgilerinizden yola çıkarak kariyer, aşk, hayat düzeni ve karmik etkilerin dünya üzerindeki izdüşümlerini bulabilir ve astrokartografi uygulaması ile hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Astrokartografi; doğum haritamızdaki astrolojik yerleşimlerin ve bunların yanı sıra haritanızın dünya üzerindeki izdüşümleri bizlere yaşamımızı en kaliteli ve mutlu şekilde yaşamak adına ipuçları sunar. 

Astrokartografi sayesinde;

  • Hangi ülke ve şehirler hayat kalitem için en uygundur?
  • Eğitim hayatım için en uygun yerler neresidir?
  • Kariyerimi hangi konumlarda en iyi noktaya getirebilirim?
  • Duygusal açıdan uyum ve mutluluğu nerede bulurum?
  • Yatırım yapmak için en uygun konumlar nerede?
  • Önceki hayat ve ruhsal enerjim dünyanın hangi noktalarıyla bağ içerisinde?

Ayrıca haritanıza özel bir etkisini olup olmadığını merak ettiğiniz 3 ülkenin veya Türkiye’de 3 şehrin ismini de belirtip danışmanlık içine dahil edebilirsiniz. Danışmanlık raporu yazılı doküman olarak size iletilecektir. Gönderim şekli için irtibata geçiniz.

Astrokartografi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle sitemize üye olmalı, aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmalı ve GÖNDER düğmesine tıklamalısınız. Ardından Astrokartografi konusunda Ayfer ÖZDEMİR’den hizmet alabilirsiniz. yazan düğmeye tıklayarak talep oluşturmalısınız. Talepler sırası ile karşılanacak ve sonuçlar e-posta ile size bildirilecektir.

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Lütfen astrokartografi değerlendirmesi için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.