İçeriğe geç

Astroloji

Astroloji - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Astroloji

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. Doğduğunuz andaki gökyüzünün fotoğrafının çekildiğini ve bunun size hayatınız ile ilgili gizli bilgileri veren bir rehber olduğunu belirtebilirim. Halk dilinde yıldızname olarak ta bilinir.

Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir. Sonuçta nasıl hareket edeceğiniz, neler yapacağınız hepsi sizin iradeniz içindedir. Gezegenlerin iyi açılar yaptığı şanslı dönemlerde, hiçbir şey yapmadan oturursanız bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Aynı şekilde gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.

Günlük burç yorumu diye değerlendirme alabileceğiniz bir durum söz konusu olamaz, zira bu durumda milyarca insanın 12 tip olduğunu söylemek gerekirdi. İnsanların 12 evi ve 12 burcu vardır. Her alanda farklı bir özelliğini sergiler, bu sebeple aynı burçtan insanlar farklılık gösterir. İnsanın burcu değil, doğum haritası vardır.

Sizin doğum anınızdan itibaren hayatınızın hangi bölümlerinden geçtiğinizi tespit eden, hayatınızın majör dönemlerini tespit eden, bazen durmanız, bazen beklemeniz ve bazen de harekete geçmeniz gereken süreçlerle ilgili önemli ip uçları verir. Hayatınızda doğduğunuz anda aldığınız kaderi etkilere göre yaşamınızda şansınızın, iniş çıkışlarınızın veya şansızlıklarınızın ne kadar etkin olabildiğini, gitmeniz gereken yolu veya potansiyelleri gösterir, kader noktanızı tespit ederek, güçlü olduğunuz veya zorlandığınız alanları tespit eder.

Batı astrolojisi bireyin psikolojisi üstünde dururken, gelecek ön görümünde daha eksiktir. Vedik Astroloji, Batı astrolojisinde hiç bulunmayan KARMİK eğiliminin ne olduğunu ve bu eğilimlerin kişinin bilinçaltını nasıl oluşturduğunu net bir şekilde saptar.

Ben harita incelemelerimde her ikisine bakarak sentez yaptığımı belirtmek isterim. Batıda kişinin Güneş burcu dikkate alınırken, Vedikte Yükselen ve Ay Burcu öncelikli kılınır. Bunun içinde doğum saatinizi dakikasına kadar bilmelisiniz. Zira Vedik sisteminde 8 dakikada bir yükselen gezegen değişimi yaşanabilmektedir.

Doğum saatinin net olarak bilinmemesi durumunda Rektifikasyon işlemleri yapılarak tespiti sağlanır.

NOT: Astroloji alanındaki hizmetlerden yararlanmak istediğinizde ve ücretinin bize ulaştırdığınızda, sizde gerekli bilgiler e-posta aracılığı ile istenecektir. Bu nedenle iletişim bilgileriniz arasında e-posta adresinizin mutlaka bulunmasına özen gösteriniz.

Show TV, Hayat Güzeldir programındaki söyleşim...

Astroloji konusunda hazırladığım kısa video...

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.