İçeriğe geç

Doğum Haritası Analizi (Batı veya Vedik)

Standart Vedik Doğum Haritası - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam FısıltısıAstrolojide, her insanın doğduğu anda gökyüzünde yer alan gök cisimlerinin konumlarının, birbirleriyle yaptıkları açıların ve evlerin yer aldığı haritaya Doğum haritası adı verilir. Yıldız haritası ve Horoskop da denilir. 

Doğum haritası, harita sahibinin doğduğu andaki mevcut gökyüzünün çekilmiş fotoğrafı gibidir. Bu fotoğraf ruhun deneyimlemeyi seçtiği olaylara uygun saatte doğduğunun açıklamasıdır aslında. Bu sebeple danışanın verdiği doğum saati önem teşkil etmektedir.

Haritanız, doğduğunuz an’ın gökyüzü kimliğidir, kim olmayı seçerek geldiğinizin gizli şifreleridir. Siz bu şekilde hem kişilik, hem ruhsal kimliğinizi tanımlar, kendinizle buluşur ve hayatınızdaki birçok konunun anlamlandırmasını ve bu yaşanılanların arkasındaki sebepleri öğrenirsiniz.  

Ruh’un varlığını göz önüne seren yol önümüzde netleştikçe ve biz bu yolu anladıkça, yavaş yavaş kendi kaderimizin yaratılışına ortak olma potansiyeline sahip oluruz. Bu, özgür iradenin harekete geçmesidir ve özgür irade Ruh aracılığıyla Sevgiye bağlandığında bizde ‘iyiye götüren irade’ halini alır.

Sonsuz olasılığı şifreleyen Astrolojik veriler değişmez yasalar değildir. Potansiyeller zinciridir. Sizin bu yolculuğunuzda gereksinim duyduğunuz deneyimleri şifreler. Haritamız olasılıklar zincirinin hepsini içeren kader yelpazesi içinde bizim seçimlerimizle yani eylemlerimizle sonraki gelecek etkinin planı içerisindedir. Sonucu değiştirecek olan ise her zamanki gibi sizin özgür iradeniz olacaktır.

Doğum haritası farkında olduğumuz/olmadığımız artı/eksi tüm potansiyelleri, savrulabileceğimiz ve varabileceğimiz tüm iki uç noktaları barındırır. Bunları da karanlık/gölge yanlar ve pozitif yanlar olarak sınıflandırırız. İlle de hepsi olacak diye bir koşul yoktur elbette. Yazılanlar kişinin özgür iradesine ve kişisel gelişimine, bilinç düzeyine bağlı olarak gelişim/değişim gösterebilecek konulardır.  İnsanoğlunun içerisinde her potansiyel vardır, biz hangisini beslersek, hangisini kucaklar sahiplenirsek orası filizleniyor aslında. Yok saydıklarımız da, biz yok dediğimiz için kendini fark ettirmiyor sadece.

Haritanın gizli ve hediyeli potansiyelleri; bilinç düzeyimiz yükseldikçe ortaya çıkar. Aslında bir haritanın kullanımı ve etkisi bilinç düzeyimizle doğru orantılı çalışır. Gölge yanları yaşadığımızda o konuyla ilgili bilincimizin yükselmesi gerektiğini anlayabiliriz. Gezegenler bize bir şey yapmıyorlar aslında. Sadece bizim  yapabileceklerimiz ve meylettiklerimiz hakkında gizli bilgileri anlatan gökyüzü şifrelerine sahipler. Biz bu Dünya boyutunun çocuğu olunca Dünya ana evladını tanıyor, huyunu suyunu biliyor diyebiliriz.

Biz yüksek bilince eriştiğimizde, olgunlaştığımızda harita verilerinin de üstüne çıkarız. Yani insan bilinç olarak uyumaya devam ettiğinde gezegenler bize hükmeder ama kişi uyanırsa gezegenlerin karanlık etkisinden sıyrılır. Yani belli bir bilinç seviyesine gelinceye kadar yani uyanıncaya kadar,  belirli yaratılış standart kodlarımızın/programlarımızın dar kapasitesine mahkum oluyoruz aslında. O duvarları zincirleri yıkmak bizim elimizde, özgürlüğümüzü kazanmamız için çalışmamız ve bedeller ödememiz gerekiyor bu hayatta. Bedava ekmek yok anlayacağınız. Yüksek bilince ulaşan insan artık gezegenlerin çok çok üstünde farklı bir boyuttan bakabilen varlık olur diyebiliriz. Bilinçli farkındalıkla olayların girdabından kendini ayırmayı başarıyor kişi.

Gökyüzü matematiği olan Astroloji, hayat yolculuğumuzu korkuyla esarete çevirmek için değil, bilinç düzeyinin gelişimi ve doğru seçimler yapabilme iradesinin ortaya çıkması için bizlere rehberlik eder.

Doğum haritası analiziniz İster Batı Astroloji isterseniz Vedik Astroloji sistemine göre tercihleme hakkınız vardır. Lütfen bu seçeneği belirtiniz.

Danışmanlığınızı ister online isterseniz sesli kayıtla alabilirsiniz. Ayrıca hangisini seçerseniz seçin haritanızın görseli ve teknik bilgileri için mutlaka bilgilendirme dosyanız tarafınıza iletilir.

Astroloji danışmanlıklarında sistemden tarihsel randevu verilememektedir. Ücret yatırıldıktan sonra sıraya alınacağınızı ve ortalama 3 hafta/1 aylık sürede dönüş yapılabildiğini belirtmek isterim.

Vedik Astrolojinin temeli karma prensibine dayanır, karma sözcüğü “etkiyi izleyen tepki” anlamındadır. Arzu, duygu ve düşüncelere olan bağlılıklarımız; Karma oluşmasının ana sebebidir. Bağlılık alışkanlığa dönüşür, alışkanlıklar eyleme, tekrar tekrar yapılan aynı eylemler yoğun karmik tepkilere yol açar.  Tıpkı sesimizin eko yapıp bize geri dönüşü gibi diyebiliriz aslında.

Veda edebiyatında Karma kelimesi “evrensel eylem yasasını” ifade eder. İnsanın her eylemi bir etki yaratmaktadır ve bu etkinin ardından da bir tepki gelmektedir. Kelebek etkisi misali.

Vedik Astroloji Sideral Zodyak kullanır, ay takım yıldızlarına önem verir. Böylece ruhun tekamülü konusunda destek verir ve harita sahibinin ruhunun/zihninin bakış açısına ağırlık vererek yolculuğuna katkıda bulunur. Netice itibariyle amacımız iki astroloji verilrini mukayese etmek değil, her iki astrolojinin de kendine özgü katkılarını hayatımıza dahil etmektir, hatta imkan varsa sentezleyip kullanmaktır.

Vedik ve Batı Astroloji arasında ortalama takriben 24 derecelik farkın olması, gezegen ve ev yerleşimlerinde burç değişikliğine sebebiyet verebiliyor, bilginiz olsun.

Malum Vedik sistemi Sideral Zodyakı kullanır ve 72 yılda bir dünya eğiminin 1 derece kadar saptığını hesaplamasına alır. İkibinküsür yıllık mazide de hatrı sayılır derece farkı çıkıyor tabi. Bu da Batı Astroloji haritanızdaki veriler ile Vedik Astroloji haritanızdaki burçlar ve gezegensel verilerin bazı yerlerde uyuşamayacağını hesaba katmanız gerekiyor.

İki astroloji türünün de birbirine üstünlüğü yoktur nazarımca. Aynı noktaya farklı açılardan bakan iki ayrı insan misalidir. İkisi de yolculuğumuza verimli katkılar sağlar. Yol gösterir.

Göklerin kutsal ışıkları daima yaşamını aydınlatsın.  

Yıldızınız ve şansı bol olsun inşallah. 

Sevgilerimle.

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Lütfen Doğum Haritası incelemesi için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.