İçeriğe geç

Finansal Astroloji Analizi

Finansal Astroloji - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Finansal Astroloji Analizi

Finansal astroloji temelde, gezegen ve yıldız hareketlerinin insan psikolojisine ve bağlantılı olarak finansal konulara olan etkilerini inceler. Finansal piyasalardaki kısa-orta-uzun vadeli döngüleri ve fiyat hareketlerini anlamaya, belirlemeye ve geleceğe yönelik TAHMİN etmeye odaklı bir astroloji branşıdır.

Finansal astroloji yatırım tavsiyesi edinmek amacıyla kullanılmaz, ekonomik ve gezegen döngülerinin incelenmesiyle oluşmaktadır.

Bir miktar birikmiş paranız var ve yatırım yapmak istiyorsunuz. Ancak nereden başlayacağınız konusunda emin değilsiniz. Her şeyden önce finansal astroloji, yatırım tavsiyesi veren bir alan değildir. Öte yandan bireysel haritanızın göstergeleri sizin şahsi anlamda astrolojik açıdan nereye yönelmeniz gerektiğini, nelerin size hayatınıza daha fazla kazanç ve fayda getireceğine dair de açıklamalarda bulunur. Tabi her zamanki gibi seçim ve eylem hareketi kişinin özgür iradesine bağlı olarak gerçeklik kazanır.

En basit haliyle açıklamak gerekirse Finansal Astroloji Analizi, gök cisimlerinin hareketlerinin insan psikolojisi üzerindeki etkisini, dolayısıyla finansal piyasalardaki yansımasını ilişkilendirip yorumluyor. Bireylerin psikolojisini ve içinde bulunduğu ruh halini etkileyen gezegen hareketleri, haliyle kitlelerin de psikolojisi üzerinde bir etkiye sahip. Piyasa trendlerini de panik, daha çok kazanma arzusu vb. kavramlar belirlediğinden, piyasa değişkenleri hakkında yorum yapmada astrolojiden faydalanılması doğal bir tutumdur.

Finansal astroloji için zaman faktörü büyük önem taşırken, bu piyasalar için de geçerlidir. Finansal Astroloji Analizi döviz, altın, emlak, hisse ve son dönemde de sıklıkla kripto varlıkların tahminleri ve öngörüleri için yorumlanır. Böylece bulunduğunuz ve ilerleyen dönemin size getirileri hakkında da bir değerlendirmeye sahip olursunuz.

Bu analiz 1 yıllık süreci kapsamaktadır.

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Lütfen Finansal Astroloji Analizi için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.