İçeriğe geç

Rektifikasyon Doğum Saati Belirleme

Rektifikasyon - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Rektifikasyon - Doğum Saati Belirleme

Her türlü Astrolojik incelemenin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için kişinin doğum saatinin net olarak bilinmesi çok önemlidir. Zira hatalı iletilmiş doğum saatinin de yorumu hatalı olacaktır. Doğum saatinin net bilinmesi, doğru değerlendirmelerin yapılması için önem teşkil eder.

Rektifikasyon işleminin yapılabilmesi için; net doğum tarihiniz ile beraber, hayatınızda doğrudan sizi ilgilendiren tam tarihli (gün/ay/yıl olarak) en az 6 adet bilginin iletilmesi gereklidir. Bu bilgilerin neler olabileceğini belirtiyorum, siz aralarından ulaşabileceğiniz en az 6 tarihi belirtebilirsiniz.

 • Varsa evlilik tarih veya tarihleriniz
 • Varsa boşanma tarih veya tarihleriniz
 • Varsa anne, baba, kardeş, evlat kayıplarının tarihleri
 • Olduysanız ameliyat, operasyon, kaza tarihleriniz
 • Okuduysanız mezuniyet tarihleriniz
 • Evlilik yaşamayanlar için önemli ilişkinin başlangıç veya bitiş tarihi
 • Çalışıyor veya çalışma hayatınız olduysa ilk işe giriş tarihiniz
 • Varsa anne/baba oluş tarihleriniz yani evlat(lar)ınızın doğum tarihi
 • Gittiyseniz ilk yurtdışı seyahatinizin tarihi
 • Farklı bir şehire ya da ülkeye yerleştiyseniz tarihi
 • Araba alım ve/veya satım tarihleri
 • Ev alım ve/veya satım tarihleri
 • Önemli dava(lar) ınızın tarihi
 • Sizin için şahane ya da yıkım olan olay, travma gibi durumların tarihleri

Yani, hayatınızda önem taşıyan, belirli döngü/statü/duygu durumlarına ilişkin tarihler olması esastır. Bu tarihlere ilaveten fiziksel görüntünüz ve mizacınız hakkında da kısa bilgi vermeniz çalışmayı destekleyecektir. Ayrıca doğum zamanınız ile ilgili gece/gündüz/ezan gibi takribi bir tahmininiz varsa sonucun netleşmesini kolaylaştıracaktır.

Rektifikasyon çalışması çerçevesinde doğum saatinize ek olarak tüm gezegen ve ev yerleşimlerinize dair bilgiler de iletilecektir.

Rektifikasyon hizmetinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle sitemize üye olmalı, aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmalı  ve GÖNDER düğmesine tıklamalısınız. Ardından Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme) konusunda Ayfer ÖZDEMİR’den hizmet alabilirsiniz. yazan düğmeye tıklayarak talep oluşturmalısınız. Talepler sırası ile karşılanacak ve sonuçlar e-posta ile size bildirilecektir. 

Sayın Ziyaretçim Lütfen Dikkatlice Okuyunuz;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinden doğum haritası analizlerinde, doğum saatini, dakikasına kadar net bilmeniz durumunda talep yoğunluğuna bağlı olarak en erken süre içerisinde kayıtlı e-posta adresinizden size ulaştırılacaktır. 

Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için hazırladığımız  rektifikasyon sayfasındaki form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Analizler sizlerden istenen bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 iş gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra sırası ile programımıza alınacaktır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Astroloji hizmeetlerinde doğum tarihi, doğum yeri ve doğum saati dakikasına kadar net verilmesi gerekmektedir. Yapılan tüm analizler kişinin verdiği bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla yuvarlak tahminler kabul edilmeyecektir. Verilecek tüm bilgilerin doğruluğu hizmeti alanların sorumluluğundadır. Yapılan analizler bir kaç gün yayılan, zaman alan değerlendirmeler olduğunudan hatalı verilen bilgiler için gelecek olan düzeltme talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ücret iadesi de yapılamamaktadır. Lütfen tüm bu koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olarak hizmetlerimizden yararlanmak üzere başvurunuzu yapınız.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Lütfen Rektifikasyon için gerekli bilgileri doldurunuz.

Bu iletişim formu yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Lütfen dikkat! Formu doldurduktan sonra aşağıdaki düğmeye tıklayarak süreci tamamlayabilirsiniz.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.