İçeriğe geç

Aile Dizimi

Aile Dizimi - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Aile Dizimi

Bireyin başına gelen her türlü iyi veya negatif olayların temelinde, kişinin içinde bulunduğu aile sistemi ilişkilendirilir ve cevapları daha çok kişinin aile sistemi üzerinden bulunmaya çalışılır.

Aile Köklerine Yapılan Spiritüel Bir Yolculuktur diyebiliriz aslında.  Soyağacınız, kaderiniz! Amaç, “kilitlenmeyi çözmek” sloganları budur.

Cinayetler, kız kaçırmalar, kürtajlar, her tür haksızlığa uğramalar… Hellinger Terapisi olarak da tanınan, Aile Dizimi terapisine göre bütün negatif fiiller önceki kuşaklardan günümüze aktarılır.

Cinsellikten ilişki sorunlarına, hoşnut olmadığımız anne baba rollerimizden ruhsal hastalıklara kadar pek çok sorunda başvurulabilen aile dizimi; 8-10 seansta, hastalığa yol açan “duygusal kilitlenmeleri” çözrr. Yüreğinizi özgür bırakmanızı sağlayarak gerçek kişiliğinize kavuşmanıza yardımcı olur.

Bireysel terapilerde aile dizimi koltuklarla gerçekleştirilir.  Terapi, aile bireylerinizin yaşadıkları ağır olaylar karşısında neler hissettiklerini, korkularını ve kaygılarını terapistiniz aracılığıyla görmenizi sağlar. Aile bireylerinizin yerine geçerek, onların temsil eden koltuğa oturarak, neler hissettiğinizi aktarmanız istenir.

Burada sarf ettiğiniz kelimeler, hastalığınızı çözen ve hiç kimsenin değişmesini beklemeden “kabul ederek” oluşturacağınız ruhsal özgürlüğe doğru yol almanızı sağlar: ” Seni artık olduğun gibi kabul ediyorum!”

Hissettiğiniz öfke, soğukluk, kin gibi duygular çözülür ve yüreğinizi özgür bırakırsınız!

Artık her şey değişime uğruyor… Öyle ki kendinize özgü bir insan, kendinize özgü bir kişilik olmaya başlıyorsunuz ve kendi çözümünüzü üretiyorsunuz!

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.