İçeriğe geç

Tetheva

Tetheva - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Tetheva

Kozmik “SES” frekanslarının dönüştürücü etkisi ile manyetik enerji alanınızın titreşimlerini yükselterek fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenlerinizde dengeleme ve şifa çalışmasıdır.

Tetheva Şifa Seansı:

Spesifik hastalığa yöneliktir. Hastalığın mahiyetine göre 3/6/9 seans şeklinde uygulanır.

Tetheva Dengeleme Seansı:

Ruhsal / Zihinsel / Duygusal / Fiziksel Bedenlerinizde “DENGE” ye gelmeniz için 1 veya 3 seans şeklinde uygulanır.

Evrende her şey titreşimdir. Titreşimleriniz yükseldiğinde;

  • Farkındalığınız ve iç huzurunuz artar,
  • Motivasyonunuz yükselir,
  • Daha kaliteli yaşamı ve ilişkileri kendinize çekersiniz,
  • Enerjinizi düşüren zihinsel ve duygusal yüklerden kurtulursunuz,
  • Yükselen titreşimleriniz sayesinde sağlık, para ve bolluğu kendinize çekersiniz.

Seanslar yakından veya uzaktan uygulanır. Yardımcı veya destekleyici enerji frekans tedavisidir.  El değmeden uygulanır. Hasta hipnoz olmaz. Hafif trans halindedir.

Bugüne kadar hiçbir yan etkisi saptanmamıştır.  Seans öncesi ve sonrası ilaç verilmez, tavsiye edilmez.  Alternatif tedavi değildir.  Tıbbı tedavilerinize ek olarak alınması önerilir.

Olumlu Sonuçlar Alınan Hastalıklar

Alerji, Adale Romatizması, ALS, Astım, Bağışıklık Sistemi Bozuklukları, Bayılma,  Bel Ağrısı, Bel Fıtığı, Boyun Ağrıları, Boyun Fıtığı, Burun Kanaması, Depresyon, Diyabet, Dil Ülseri, Dizanteri, Egzama, Gastrit, Hepatit B-C, Hiper Tansiyon, Horlama, Kanser Türleri, Kalp Hastalıkları, Kekemelik, Migren, Obezite, Parkinson, Panik Atak, Romatizma, Reflü, Sara (Epilepsi), Sinüzit, Madde Bağımlılığı, Ülser,  Yüksek Tansiyon.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.