İçeriğe geç

Theta Healing

Theta Healing - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Theta Healing

Bilinçaltı terapi tekniğidir. Theta beyin dalgasında yapılan bilinçaltı temizliği, atalardan aktarılan travma, şok, kayıp, acı vb. gibi duygusal olarak kişiye hizmet etmeyen duyguları bilinçaltı kayıtlarından arındırıp yerine pozitif olumlama yüklenir ve kişinin algısal ve sezgisel olarak düşünce şekli değişir.

DNA aktivasyonu yanında, çakra enerji blokajlarının temizlenmesi, enerji alanının temizlenme işlemi, koruyucu meleklerle ve yüksek benlik ile iletişim kurmak da mümkündür.

Danışanın travmalarıyla ilgili ya da DNA’larına atalarından aktarılan genetik, kalıtımsal duygu, düşünce, inanış ile ilgili çalışma yapılırken hayatını olumsuz yönde etkileyen inanış yerine, en uygun olumlama yüklenir. Tarlaya tohum ekmeye benzer bu işlem ve çok hızlı sonuç alınır.

Siz farkında bile olmadan, bilinçaltınız ile herhangi bir hastalığı bedeniniz de yaratabilir (kanser vs), doğurganlığınızı engelleyebilir ya da öteleyebilir, sizi kurban rolüne sokacak kişileri hayatınıza çekebilir, evliliğinizi ilişkiye dair olumsuz kodlamalardan dolayı olumsuz yönde etkileyebilir, maddi olarak ilerleme kaydetmenizi engelleyebilir vs.

Bilinç üstü ve bilinçaltında olan inanç ve düşünce kalıpları birbiri ile çeliştiği sürece kişinin istediği gibi bir hayatı yaratma ya da hayatını şekillendirme şansı yoktur. Tanrı bize sonsuz sınırsız kaynak vermişken yaşadıklarımızı sadece kadere atfetmek de bir nevi konfor alanında kalma bahanesi ve tabii ki insan doğası olan değişime gösterdiği dirençten kaynaklanır.

Carl Jung “Bilinçaltı düşünceleriniz, bilince çıkmadıkça bütün hayatinizi yönlendirir ve siz buna kader dersiniz” söylemi ile bunu çok iyi açıklar.

Hayal ettiğiniz her şeyi hak ediyorsunuz, yeter ki kendinizle yüzleşmeye ve içe dönmeye ve bilinçaltınızdaki gerçeklikleri keşfetmeye cesaretiniz ve inancınız olsun, ve evet bu mümkün, nasıl olacağı ile ilgilenmeyin, bırakın, sadece akışta kalın. Sonuca odaklanarak dirençte göstermeyin.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.