İçeriğe geç

Access Bars

Access Bars - Ayfer ÖZDEMİR - Yaşam Fısıltısı

Access Bars Nedir?

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi daha birçok konuda… ) 32 adet enerji noktalarında (bars adı verilen) birikir.

Access Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır. Bu da hem ruhsal bedenimizde ki değişim dönüşümü hem de fizik bedenimizdeki değişim dönüşümü sağlar.

Access Bars’ın Faydaları Nelerdir?

Access Bars, Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder, stresi azaltır. Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır. Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. Sebebi bilinen, bilinmeyen tüm ağrı, kramp, hareket kısıtlılığı  semptomlarını ortadan kaldırır. Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak dengeli ruh hali içinde olmanızı sağlar, Psikomatik rahatsızlıkları azaltır. Depresyonu ortadan kaldırır.

Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderir, Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır. Bedenin yaşlanma hızını azaltır. Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar. Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur. Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır. Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi endişelerin giderilmesini temin eder. Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratır. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.

Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar. Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.

Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur. Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.