İçeriğe geç

Grup Çalışmaları (Atölye / Workshop)

Grup Çalışmaları - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

Grup Çalışmaları (Atölye / Workshop)

  • Sınırlı (belirli) sayıda katılımcı ile gerçekleştirilen,  
  • Katılımcılar arası bilgi paylaşımına ve etkileşime dayalı 
  • Para, İlişkiler, Sağlık, Farkındalık konularından 1 tanesi için düzenlenen 
  • Bilinçaltı kayıtlarında dönüşümün yaşandığı, 
  • Mevcut konuya dair tüm tanımlamalarının ve bakış açılarının dönüşüme uğradığı,  
  • Atalardan devraldığı genetik mirasların serbest bırakıldığı, 
  • Ortalama 2-3 saat aralığında süren, 
  • Şifalanma çalışması ve eğitim semineri semineridir.

İsteyen mevcut gruba katılım sağlayabileceği gibi, isteyen kendi grubunu oluşturup randevu talep edebilir.  

Workshop ya da bizdeki adıyla atölye çalışmaları, katılımcılara çok önemli getiriler sunuyor. Ele alınan konunun odaklı bir konu olması, o konuda derinlemesine bilgi / beceri sahibi olunmasını sağlıyor. Katılımcı sayısının görece sınırlı olması ve dolayısıyla yaratılan yoğun etkileşim ortamı enerji / farkındalık üretimini ve değişimini destekliyor.  

İnsanların birbirlerinden de bir şeyler öğrenebildiği, çoklu bakış açılarını sentezleyebildiği, kafalara takılan sorulara yanıt bulunabildiği, çok yönlü öğrenmeyi destekleyen bir ortam sunuyor.  

Birlikte yapılan ortak uygulamalar ile de bilgilerin uygulamaya aktarılması olanağını sunarak, uygulama becerisi edinilmesini sağlıyor ki; biliyorsunuz bunların hepsi “gerçekten öğrenme”; yani “uygulayabilme” adına çok değerli getiriler. 

Atölye çalışmalarına bir gelişim/dönüşüm metodolojisi olarak bakarsak, bilgi edinmenin ötesinde katılımcıların uygulama becerisi edinmelerinin ve öğrendiklerini uygulamalarının hedeflendiği hemen her konuda atölye çalışması yapılabilir.  

Bu noktada önemli olan bir gelişim / dönüşüm / şifalanma aktivitesinin adının atölye ya da küçük seminer olmasının ötesinde, şifalanma / dönüşüm hedefinin çok net tanımlanabiliyor olmasıdır.  

Ayrıca katılımcılar daha ekonomik payla, zorlanmadan ruhsal ve zihinsel hayatlarına yatırım yapma şansı buluyor. Lütfen çalışmalar ve programlar için bizimle iletişime geçin.  

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.