İçeriğe geç

İlişkiler Koçluğu

Yaşam Koçluğu - Ayfer ÖZDEMİR ile Yaşam Fısıltısı

İlişkiler Koçluğu

Ailemizle, sosyal çevremizle, arkadaşlarımızla, iş arkadaşlarımızla, yöneticilerimizle, ebeveynlerimizle olan ilişkilerimiz ya da olmayan ilişkilerimiz gün içerisindeki hislerimizi etkiler.. Bu hisleri en doğru şekilde oluşturmak, çatışmalar oluşmadan ilişkilerimizi gerçekleştirmek, bozulmuş ilişkileri yeniden yapılandırmak kişinin elindedir.

Yaşam Koçu hayatınızdaki ilişkilerde farkındalık yaratan ve aradığınız ilişki yapısına ulaşmanızdaki yol arkadaşınızdır.

  • Kişinin kendi doğasını, tam olarak ne istediğini bulması,
  • Yaşamın tüm alanlarında “daha ileri” gidilmesi,
  • Tıkanmış konuların, kısır döngülerin çözümü,
  • Kişinin kendi hayatında gelişim ve değişim fırsatı,
  • Yaşamındaki yansımaların dengeye oturtulması,
  • Potansiyelin maksimum kullanılması,
  • Motivasyonun artışı…

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.