Randevu

Merhabalar Sayın Ziyaretçim;

Tahmin edebileceğiniz gibi hizmetlerimizi karışıklıkları önlemek ve sizlere en yüksek faydayı sağlamak amacıyla randevu sistemi ile yürütmekteyiz. Sadece Astroloji hizmetlerini randevu sistemi dışında tutuyoruz.

Astroloji hizmetlerinde doğum haritası analizi, doğum saatini dakikasına kadar net bilmeniz durumunda ortalama 3 iş günü içerisinde sağlanmaktadır. Doğum saatini bilmeyenler için yapılacak rektifikasyon işlemleri için sizlerden istenecek bilgilerin/tarihlerin alınması ve değerlendirilmesi ile yapıldığından, bu değerlendirme 7 ila 10 gün arasında sürebilmektedir. Bu nedenle talepleriniz, ödeme işleminden sonra size ulaşılarak gerekli bilgilerin alınmasından sonra programımıza alınacaktır. Astroloji hizmetleri için bu linki takip ederek işlem yapabilirsiniz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Diğer hizmetlerimiz için de aşağıdaki formu hemen doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevu Formu

Paytr-Guvenli-Kanal
Paytr-Banka-Logolar
kartlar

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.