Seans Teknikleri

THETA HEALİNG

Bilinçaltı terapi tekniğidir. Theta beyin dalgasında yapılan bilinçaltı temizliği, atalardan aktarılan travma, şok, kayıp, acı vb. gibi duygusal olarak kişiye hizmet etmeyen duyguları bilinçaltı kayıtlarından arındırıp yerine pozitif olumlama yüklenir ve kişinin algısal ve sezgisel olarak düşünce şekli değişir. DNA aktivasyonu yanında, çakra enerji blokajlarının temizlenmesi, enerji alanının temizlenme işlemi, koruyucu meleklerle ve yüksek benlik ile iletişim kurmak da mümkündür.

ACCESS BARS

Kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Yargılardan uzak, olumlu olumsuz bizi kilitleyen, daha ötesine geçmemize izin vermeyen her durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan etkili araçtır. Access daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir.

TETHEVA

Kozmik “SES” Frekanslarının Dönüştürücü Etkisi ile Manyetik Enerji Alanınızın Titreşimlerini Yükselterek Fiziksel, Zihinsel, Duygusal ve Ruhsal Bedenlerinizde dengeleme ve şifa çalışmasıdır.

DOVSİNG / Sarkaçla Arınma

Olumsuz enerjiler, negatif varlıklar, lanet-büyü-sihir-nazar enerjileri, mekan-arazi-alanın enerjileri, olumsuz ruh eğilimleri, olumsuz negatif rehberler, karmik ve astrolojik etkiler, Ruh parçacıklarını geri getirme; geçmiş yaşamlar ve atalardan gelen olumsuz arketipleri arındırma, Cinsel arınma, Olumsuz duyguları ve karar kalıplarını organlardan arındırma işlemleri için yapılan çalışmalardandır.

NLP

Bilinçaltı ve beden dili üzerine kullanılan teknikler bütünüdür.

AİLE DİZİMİ

Bireyin başına gelen her türlü iyi veya negatif olayları temelinde kişinin içinde bulunduğu aile sistemi ile ilişkilendirir ve cevapları daha çok kişinin aile sistemi üzerinden bulmaya çalışır.

AİLE DANIŞMANLIĞI

Aileyi oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkileri yaşadıkları sorunlar, sorun çözme, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklarla ve aile ile ilgili bireysel ya da bireyler arasındaki sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir.

GRUP TERAPİLERİ

Bireysel terapinin grupla yapılan halidir.

ESMAÜL HÜSNA / İSİM ANALİZİ  / NUMEROLOJİ / VEFK

Kişinin isim, doğum tarihi, anne adı alınarak bütünsel olarak karakter ve hayatına yansıyan enerji ve karakterin analizi yapılır. İsteyenler için kişiye özel VEFK (uyumlanma)  hazırlanır.