Theta Healing- Ayfer ÖZDEMİR - Yaşam Fısıltısı

Theta Healing

Bilinçaltı terapi tekniğidir. Theta beyin dalgasında yapılan bilinçaltı temizliği, atalardan aktarılan travma, şok, kayıp, acı vb. gibi duygusal olarak kişiye hizmet etmeyen duyguları bilinçaltı kayıtlarından arındırıp yerine pozitif olumlama yüklenir ve kişinin algısal ve sezgisel olarak düşünce şekli değişir.

DNA aktivasyonu yanında, çakra enerji blokajlarının temizlenmesi, enerji alanının temizlenme işlemi, koruyucu meleklerle ve yüksek benlik ile iletişim kurmak da mümkündür.

Danışanın travmalarıyla ilgili ya da DNA’larına atalarından aktarılan genetik, kalıtımsal duygu, düşünce, inanış ile ilgili çalışma yapılırken hayatını olumsuz yönde etkileyen inanış yerine, en uygun olumlama yüklenir. Tarlaya tohum ekmeye benzer bu işlem ve çok hızlı sonuç alınır.

Siz farkında bile olmadan, bilinçaltınız ile herhangi bir hastalığı bedeniniz de yaratabilir (kanser vs), doğurganlığınızı engelleyebilir ya da öteleyebilir, sizi kurban rolüne sokacak kişileri hayatınıza çekebilir, evliliğinizi ilişkiye dair olumsuz kodlamalardan dolayı olumsuz yönde etkileyebilir, maddi olarak ilerleme kaydetmenizi engelleyebilir vs.

Bilinç üstü ve bilinçaltında olan inanç ve düşünce kalıpları birbiri ile çeliştiği sürece kişinin istediği gibi bir hayatı yaratma ya da hayatını şekillendirme şansı yoktur. Tanrı bize sonsuz sınırsız kaynak vermişken yaşadıklarımızı sadece kadere atfetmek de bir nevi konfor alanında kalma bahanesi ve tabii ki insan doğası olan değişime gösterdiği dirençten kaynaklanır.

Carl Jung “Bilinçaltı düşünceleriniz, bilince çıkmadıkça bütün hayatinizi yönlendirir ve siz buna kader dersiniz” söylemi ile bunu çok iyi açıklar.

Hayal ettiğiniz her şeyi hak ediyorsunuz, yeter ki kendinizle yüzleşmeye ve içe dönmeye ve bilinçaltınızdaki gerçeklikleri keşfetmeye cesaretiniz ve inancınız olsun, ve evet bu mümkün, nasıl olacağı ile ilgilenmeyin, bırakın, sadece akışta kalın. Sonuca odaklanarak dirençte göstermeyin.