İçeriğe geç

Youtube Video Galerisi

21 Temmuz PLÜTON Etkisinde OĞLAK DOLUNAYI - Koç - Boğa - İkizler - Yengeç Burcu Yorumları

#21temmuz #oğlakdolunayı #yasamfisiltisi #ayferozdemir #güneşyengeç #ayoğlak #satürnbalık #plütonkova #haritaanalizi #dogumharitası #rektifikasyon #yillikanaliz #sinastri #gokyuzu #gokyuzuetkilesimleri #transitler #gezegenler #plütonretrosu #aydüğümleri #gadterazi #kadkoç #venüsaslan #jüpiterikizler #uranüsboğa #yükselenterazi #dolunayyükselenkare ...#aygüneşkarşıt #öncünitelik #toprakelementi #merküraslan #vestaaslan #dolunayyöneticisisatürn #29derece #plütonaykavuşum #yükselenyöneticisivenüs #ayuranüs120 #güneşuranüs60 #marsplüton120 #pallassatürn120 #neptüngüneş120 #neptünay60 #merküruranüs90 #yükselenkoç #yükseleenboğa #yükselenikizler #yükselenyengeç

Ayfer Özdemir

Web sayfam:
https://yasamfisiltisi.com/

İnstagramda sayfamı takip edebilirsiniz:
https://www.instagram.com/ayfer_ozdemir_yasam_kocu

İletişim ve Danışmanlık için :
OzdemirAyf74@gmail.com
bilgi@yasamfisiltisi.com
533 946 17 35
[+] Show More
1 of 20

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.