İçeriğe geç

Eğitimlerim

Yaşam Koçluğu Eğitimi

Yaşam Koçluğu; katkı almak isteyen danışanlara aynalık yaptığımız profesyonel bir yol arkadaşlığıdır. Hayatınızda yolunuza çıkan engelleri aşmanıza destek sağlayan, hayat kalitenizi arttırmanıza yardım eden danışmanlık ve farkındalık sistemdir. Hayallerinizi hedeflere dönüştürmenize ...

Bilinçaltı Uzmanlığı Eğitimi

Bilinç, zihnin rasyonel kısmıdır, yani farkında olarak yaptıklarımız bilinçli zihnimiz ile yaptıklarımızdır, bir diğer deyişle beynimizin birçok fonksiyonunu yöneten gücümüzdür. Normal bilinç durumu bireyin kendi duyumlarının, yaptıklarının, kararlarının, çevresindeki uyarıcıların farkında olduğu ...

Astroloji Temel Seviye Eğitimi

İnsanın bulunduğu yer tam hak ettiği yerdir ve sahip olduğu şeyler tam da hak ettiği şeylerdir. İnsanın başına hak etmediği hiçbir şey gelmez. Olup biten her şeyden biz sorumluyuz, her şey eylemlerimizin sonucudur. Astroloji bir kader değil, ilimdir.

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.