İçeriğe geç

Gizlilik Politikası

yasamfisiltisi.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, doğum tarihi, e-posta vb.) ya da randevu oluşturulması sırasında sizlerden talep etmektedir. yasamfisiltisi.com ‘da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler yasamfisiltisi.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

yasamfisiltisi.com Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, yasamfisiltisi.com’u ve yasamfisiltisi.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (isim, soyadı, cinsiyet, yaş, vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, reklamlarımızı İnternet’teki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir.

Ziyaretçilerin yasamfisiltisi.com ‘da geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere yasamfisiltisi.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Siparişinizi / randevunuzu tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızdan saklanmamaktadır. Bizlere her zaman aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. yasamfisiltisi.com  ‘dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden “Hesabım” bölümde “Üyelik Bilgileri Güncelleme” alanında “Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum” seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Astrolojik v.b. analiz ve değerlendirmeler için sizlerin gönderdiği kişisel bilgileri, analizler tamamlanıp, sonuçları size ulaştırıldıktan sonra imha ediyor, bu tarz kişisel bilgileri ya da verileri hiçbir şekilde saklamıyor, hiçbir kişi yada kurum ile paylaşmıyor ve hiçbir şekilde işlemiyor, kullanmıyoruz.

Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR)

Adres: Cevat Paşa Mah. Ordu Sok. 17000 Merkez / ÇANAKKALE

Telefon: +90 533 946 17 35

E-Posta: bilgi@yasamfisiltisi.com

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.