Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) sorumlu değildir. Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) ‘in, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR)’ in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR), sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR)’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR), bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, yasamfisiltisi.com markası ve diğer markalar, www.yasamfisiltisi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) ‘in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından yasamfisiltisi.com hesabının gerek Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR)’ i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR)’in ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR) kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR), dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir

 

Ayfer ÖZDEMİR (yasamfisiltisi.com – Ayfer ÖZDEMİR)

Adres: Cevat Paşa Mah. Ordu Sok. 17000 Merkez / ÇANAKKALE

Telefon: +90 533 946 17 35

E-Posta: bilgi@yasamfisiltisi.com

Randevu alın

Tüm hizmetlerimizden rahatça faydalanmak için randevu alın...

Pazartesi ‘den Cumartesi ‘ye her gün, saat 09:00 ‘dan 19:00’a kadar destek istediğiniz her konuda sizlerleyim. Randevunuzu alarak, beklemeden, ofisimizin rahat ortamında görüşmek üzere sizleri bekliyor olacağım.

E-Posta Bültenimize Katılın

Her hafta yüzlerce üyemiz, ufkunu genişleten yazılar ile buluşuyor. E-Posta bültenimize kayıt olun, yazılarımız size de ulaşsın.

İLETİŞİM

YASAL UYARI

Yaşam Fısıltısı’nda  verilen tüm hizmetlerin ve düzenlenen gelişim programlarının hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Çalışmalarımızdan tamamen sağlıklı bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışınız.